Sönmezler | Unlu Mamuller - Bafra Nokulu - Bafra Dondurma

Hakkımızda

Sönmezler | Unlu Mamuller - Bafra Nokulu - Bafra Dondurma

Kendimize özel ürettirdiğimiz unumuzla imalatta son derece doğal, kaliteli ve sağlıklı ham madde kullanmaya özen gösteriyor ve önemsiyoruz. 

Güvenilir Gıda Ödülü’ne layık görülen markamızla , günümüz teknolojisine sahip makina ve ekipmanlarımızla daima en iyisini hedefliyoruz.

Sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen, değişime ve gelişime her zaman açık kimliği ile sektörde var olan Sönmezler Unlu Mamulleri olarak sahip olduğumuz bu vizyonla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bir ekmekle başlayan hikayemizde, yaktığımız fırının ateşini, yıllardır emekle harlıyoruz.

“Sönmezler Fırın”

Herkes Bu Tadı Seviyor

Misyon & Vizyon

 

MİSYONUMUZ


Ekmek çeşitlerimiz ve Türk kültüründe bir klasik olan baklava, börek, pastane grubu ve una dair aklınıza gelen tüm çeşitleri özen ile sofralarınızla buluşturuyoruz. Yüksek kapasite ile kalite, performans ve güveni hiç bozmadan güçlü lezzet ağımızla sürekli hale getirebilmek sektör misyonumuzdur.

                                                                                                           

VİZYONUMUZ


Yarınlarımızın bugünden daha iyi olabilmesi için, Bafra’da başladığımız un sektörüne inovatif çalışmalar katarak, undaki başarımızı nesiller sonrasına kalabilecek bir istihdam kaynağı ve marka haline getirmektir.

Kalite Politikamız

Tüm ilgili kanuni mevzuatın hükümlerine bağlı kalarak ve insan sağlığını ön plana çıkararak, hijyenik koşullarda kaliteli üretim yapmak. Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, ürünlerimizi piyasa standartlarına uygun olan ambalajlarda ve gramajda üretmek.

Hakkımızda